Úvod Profil Ponuka Služby Partneri Kontakt

Rodinné domy Predaj 
Lokalita: Trenčín
Pozemok: 600 m2
Obytná plocha: 166 m2
Cena: 260000 €
Siete: Áno
Veľkosť: 0
Garáž: Áno
Poschodie: 1
Popis nehnuteľnosti:
Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v uzatvorenom areáli piatich rodinných domov. Dom pozostáva z prízemia a poschodia. Na prízemí domu sa nachádza kuchyňa, obývacia izba, spálňa, dve detské izby, hala, dve kúpeľne, špajza, zádverie so schodišťom a garáž o výmere 26,5 m2.
V kuchyni sa nachádza kompletne vybavená kuchynská linka , ktorá má v spodnej časti
šuflíky vedené vo výsuvoch Hettich s tlmením. V hornej časti sú zdvíhacie dvierka z AL profilu a lakobelu. Pozadie pracovnej dosky je obložené sklom Lakobel. Kuchynská linka je vybavená úplne novými elektrospotrebičmi BEKO, t.j. chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra a mikrovlnná rúra.
Spálňa je kompletne vybavená posteľou vrátane matracov, šuflíkovej komody a šatníkovou dvojskriňou s posuvnými dverami s tlmením.
Jedna detská izba je vybavená trojdverovou
šatníkovou skriňou s posuvnými dverami.
Obe kúpeľne sú obložené cresovým obkladom. Jedna kúpeľňa je vybavená vaňou, umývadlom a závesným WC. Druhá kúpeľňa je vybavená masážnym sprchovacím kútom, závesným WC, závesným bidetom, umývadlom a elektrickým bojlerom na ohrev vody.
Špajza je vybavená melaminovým regálom v tvare L.
Zádverie je vybavené vešaním, zrkadlom a pod schodišťom sa nachádza skriňa na
vešanie a šuflíková skriňa na obuv a drobnosti. Schodište je obložené masívnymi dubovými nástupnicami ako aj masívnym dubovým zábradlím. Výplň zábradlia je prevedená priehľadným bezpečnostným sklom KONEX 8mm.

Poschodie domu má výmeru 56,5 m2, pozostáva z dvoch obytných miestností - kuchyne s obývacou izbou a spálne, predsiene na schodisku, WC, kúpeľne – kompletne zariadenej, t.j. WC, bidet, umývadlo, sprchovací masážný kút. Z obývacej miestnosti je vstup na vonkajšiu terasu, pochôznu len v častiach, kde je opatrená zábradlím. Zábradlie je vyplnené bezpečnostným sklom
Konex.
V garáži sa nachádza zásobník vody -vodáreň na vodu zo studne. Garáž je vybavená automatickou zhrňovacou bránou na diaľkové ovládanie pagerom, ktorý slúži aj na otváranie vstupnej automatickej brány na dvor.
Na dome sú osadené masívne drevené okná osadené izolačným trojsklom, vrátane
vstupných dverí opatrené bezpečnostným zámkom. Všetky interiérové dvere sú lakované, dyhované a bezfalcové, osadené neprehľadným sklom v Al ráme a magnetickým zámkom.
Na oknách celého domu sú namontované Al horizontálne naklápacie žalúzie. Vo všetkých miestnostiach sú namontované svietidlá, vrátane chodby a garáže. Po celom obvode domu je nainštalované vonkajšie osvetlenie, pred garážou so senzorom. Dom je zabezpečený alarmom.
REALITY-MS :: Realitná kancelária Trenčín :: Detail ponuky :: Rodinné domy
ÚVOD : : PROFIL : : PONUKA : : SLUŽBY : : PARTNERI : : KONTAKT
Všetky práva vyhradené (c) 2007 REALITY-MS s.r.o.
Stránka bola vygenerovaná za 0.083070 sekúnd !