Úvod Profil Ponuka Služby Partneri Kontakt

Rodinné domy Prenájom 
Lokalita: Trenčín
Pozemok: 600 m2
Obytná plocha: 166 m2
Nájomné: 1200 €
Poplatky za energie: 0 €
Veľkosť: 0
Garáž: Áno
Zariadený: Áno
Popis nehnuteľnosti:
Na prízemí domu sa nachádza bytová jednotka o celkovej výmere 110,84 m2, ktorá pozostáva z kuchyne, obývacej izby, spálne, dvoch detských izieb, haly, dvoch kúpeľní, špajze, zádveria so schodišťom a garáže o výmere 26,5 m2. Bytová jednotka je kompletne zariadená nasledovne:
V kuchyni sa nachádza kompletne vybavená kuchynská linka , ktorá má v spodnej časti
šuflíky vedené vo výsuvoch Hettich s tlmením. V hornej časti sú zdvíhacie dvierka z AL profilu a lakobelu. Pozadie pracovnej dosky je obložené sklom Lakobel. Kuchynská linka je vybavená úplne novými elektrospotrebičmi BEKO, t.j. chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra a mikrovlnná rúra.
V obývacej izbe sa nachádza jedálenský stôl so štyrmi stoličkami, konferenčný stolík, závesná barová skrinka, závesné skrinky na knihy a šuflíková komoda pod TV.
Spálňa je kompletne vybavená posteľou vrátane nových matracov, šuflíkovej komody a šatníkovou dvojskriňou s posuvnými dverami s tlmením.
V jednej detskej izbe sa nachádza trojdverová
šatníková skriňa s posuvnými dverami.
Obe kúpeľne sú obložené cresovým obkladom. Jedna kúpeľňa je vybavená vaňou, umývadlom a závesným WC. Druhá kúpeľňa je vybavená masážnym sprchovacím kútom, závesným WC, závesným bidetom, umývadlom a elektrickým bojlerom na ohrev vody.
Špajza je vybavená melaminovým regálom v tvare L.
Zádverie je vybavené vešaním, zrkadlom a pod schodišťom sa nachádza skriňa na vešanie a šuflíková skriňa na obuv a drobnosti. Schodište je obložené masívnymi dubovými nástupnicami ako aj masívnym dubovým zábradlím. Výplň zábradlia je prevedená priehľadným bezpečnostným sklom KONEX 8mm.

Poschodie domu má výmeru 56,5 m2, pozostáva z dvoch obytných miestností, predsiene na schodisku, WC, kúpeľne – kompletne zariadené, t.j. WC, bidet, umývadlo, sprchovací masážný kút. Z obývacej miestnosti je vstup na vonkajšiu terasu, pochôznu len v častiach, kde je opatrená zábradlím. Zábradlie je vyplnené bezpečnostným sklom Konex.
V garáži sa nachádza zásobník vody -vodáreň na vodu zo studne. Garáž je vybavená automatickou zhrňovacou bránou na diaľkové ovládanie pagerom, ktorý slúži aj na otváranie vstupnej automatickej brány na dvor.
Na dome sú osadené masívné drevené okna osadené izolačným trojsklom, vrátane vstupných dverí opatrené bezpečnostným zámkom.. Všetky interiérové dvere sú
lakované, dyhované a bezfalcové, osadené neprehľadným sklom v Al ráme a magnetickým zámkom.
Na oknách celého domu sú namontované Al horizontálne naklápacie žalúzie. Vo všetkých miestnostiach sú namontované svietidlá, vrátane chodby a garáže. Po celom obvode domu je nainštalované vonkajšie osvetlenie, pred garážou so senzorom.

Dom je možný prenajať aj samostatne - zvlášť prízemie a zvlášť poschodie.

Dom je zabezpečený alarmom.
REALITY-MS :: Realitná kancelária Trenčín :: Detail ponuky :: Rodinné domy
ÚVOD : : PROFIL : : PONUKA : : SLUŽBY : : PARTNERI : : KONTAKT
Všetky práva vyhradené (c) 2007 REALITY-MS s.r.o.
Stránka bola vygenerovaná za 0.054732 sekúnd !